Apartamenti ndodhet tek E-88, Ne Rrugen Dritan Hoxha, pas shkolles se partise. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 85 m2 • Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes se bashku me ambientin e gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • Korridor shpërndarës. Detaje te tjera: • Apartament i pa banuar me pare • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!