Apartamenti ndodhet tek Zogu i Zi. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 • Sipërfaqa e apartamentit: 132.5 m2 . Apartamenti disponon: • 3 Dhoma • Sallon • Ambient ndenjie • Ambient gatimi • 2 Tualete • 1 Ballkon • Depo. Cilesime te tjera : • Me parket • E mobiluar • Ashensor • Sistem chiller • Punime cilesore • Kubature e rregullt. Zona ku ndodhet apartamenti është e qetë dhe e preferuar per banim. Per një vizitë në prone na kontaktoni!

Pro14288

Cel. : 0697015483