Apartamenti ndodhet ne Kompleksin “Fiori Di Bosco”. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit: 104.8 m2 • Orientimi: Veri-Lindje me pamje nga brenda kompleksit. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete, ku njeri eshte me dritare • 1 Ballkon • Korridor shpërndarës. Cilesime te tjera: • Apartamenti ndodhet ne kullen e pare dhe eshte gati per banim • Sistem ngrohje-ftohje me multisplit i shperndare ne cdo ambient • Vetrata plastike dopio xham te mbushura me gaz argon • Fasade e ventiluar e cilesise se larte per te minimizuar zhurmat, te ftohtin dhe te ngrohtin • Sistem hidraulik dhe elektrik te markave me cilesore ne treg • Kubature e rregullt • Pallat i ri • Ashensor • Ndërtime cilësore • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Pro14269

Cel. : +355697015479