Vila është e pozicionuar te Kepi i Rodonit, në një faqe kodre përballë detit . Informacion mbi vilën : • 1-katëshe • Sipërfaqja : 330 m2 • Sipërfaqja e truallit : 125 m2 • Sipërfaqja e ndërtimit : 195 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Vila disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • Veranda • Investim gjerman i stadartit europian • Arkitekturë moderne që respekton peisazhin • Fasadë panoramike me pamje të detit • Distanca nga deti vetëm 150 m • Plazh privat • Infrastrukturë e re dhe moderne • Impiant biologjik i trajtimit të ujërave të zeza • Pishinë private me ujë deti • Resort i rrethuar me shërbim sigurie 24 h • Komunitet i përzgjedhur • Shërbim dhe mirëmbajtje personale • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!