Vila ndodhet pranë qendrës tregtare TEG. Informacion mbi vilën : • Sipërfaqe ndërtimi : 330 m2. • Sipërfaqe trualli : 780 m2. Strukturë 2 Katëshe. Organizimi : • 2 Ambjente ndenjeje. • 2 Ambjente gatimi. • 2 Dhoma gjumi. • Tualete në cdo dhomë gjumi. Detaje të tjera : • Dokumentacion të rregullt hipotekor. • I investuar. • Përballë TEG. • Verandë. • Post parkimi. • Dalje garazhi brenda vilës. • Ambjent të përshtatur për palestër. • Ndërtesë shtesë 70 m2 e përdorur si ambjent ndenje. • Pishinë. • Cmim i diskutueshëm. • Orientimi i mirë bën të mundur që vila të jetë e ndriçuar gjate gjithë ditës. Zona ku ndodhet vila është zonë mjaft e qetë dhe e preferuar për banim.

Për një vizitë në vile na kontaktoni!