Shitet Vilë në zonën e Freskut në rrugën e Teleferikut. Informacion mbi pronën: • Sipërfaqja e truallit : 600m2 • Sipërfaqja e ndërtimit: 430m2 • Strukturë 3-katëshe • Orientim veri-lindje-jug-perëndim • Me dokumentacion të rregullt hipotekor Organizimi: Kati i 1: studio pikture, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet Kati i 2: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Kati i 3: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Disponon 2 magazina përkatësisht 50m2 dhe 25m2. Cilësime të tjera: • Ndërtim i ri e cilësor • E mobiluar • E investuar Për ta vizituar na kontaktoni!

ID: plus12921

  •  +355693339000