Vila ndodhet në zonën Priskë. Informacion mbi vilën: • Siperfaqe truall 2110 m2 • Siperfaqe ndertim 163 m2 • Strukturë 2- Kateshe. Organizimi: • Kati pare dispopnnon: • 3 Dhoma • 1 Tualet • Verandë • Kati dytë disponon: 4 Dhoma • 1 Tualet. Detaje të tjera: • Disponon certifikate pronsie • Oborr • Me parket • Totalisht e investuar. Zona ku ndodhet vila eshte larg smogut dhe zhurmes së kryeqytetit cilësi të cilat e bëjnë të preferuar për banim. Për një vizitë na kontaktoni!