Pro+14261

Apartamenti ndodhet në Rrugën e Kavajës tek Kompleksi Square 21.Informacion mbi apartamentin : • Sipërfaqe 115.7 m2. •Kati 2 banim. Organizimi: •Ambjent gatimi.• Sallon ndenje.• 2 Dhoma gjumi. • 2 Tualete. Detaje te tjera • Fasadë e ventiluar, termoizolimi. • Izolim akustik. • Kubaturë të rregullt. Zona ku ndodhet kompleksi është një zonë e preferuar për banim dhe pranë shumë faciliteteve. Për një vizitë në apartament na kontaktoni!