Apartamenti ndodhet në Rrugën Dritan Hoxha. Informacion i përgjithshëm mbi apartamentin : • Sipërfaqja e apartamentit : • 96.2 m2. • Kati 3 banim. Organizimi : • Ambjent ndenje. • Ambjent gatimi. • 2 Dhoma gjumi. • 2 Tualete. • Ballkon. Detaje të tjera : • Orientimi Perëndim  • Pallat i ri. • Pranë rrugës kryesore. Zona ku ndodhet apartamenti është zonë e preferuar për banim dhe të ofron mjaft facilitete. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!