Pro+14274

Apartamenti ndodhet në Rrugën Dritan Hoxha. Informacion i përgjithshëm mbi apartamentin : • Sipërfaqja e apartamentit : • 117.7 m2. • Kati 6 banim. Organizimi : • Ambjent ndenje. • Ambjent gatimi. • 2 Dhoma gjumi. • 2 Tualete. • 2 Ballkone. • Pallat i ri. Pranë rrugës kryesore. Zona ku ndodhet apartamenti është zonë e preferuar për banim dhe të ofron mjaft facilitete. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!