Pro+14260

Apartamenti ndodhet në Rrugën e Kavajës tek Kompleksi Square 21.Informacion mbi apartamentin : • Sipërfaqe 75.6 m2. •Kati 5 banim. Organizimi: •Ambjent gatimi.• Sallon ndenje.• Dhomë gjumi. • Tualet. Detaje te tjera • Fasadë e ventiluar, termoizolimi. • Izolim akustik. • Kubaturë të rregullt. Zona ku ndodhet kompleksi është një zonë e preferuar për banim dhe pranë shumë faciliteteve. Për një vizitë në apartament na kontaktoni!