Apartamenti ndodhet në rrugën Panorama. Informacion i përgjithshëm mbi apartamentin : • Sipërfaqja e apartamentit : 67.5 m2. • Kati 3 banim. Organizimi : • Ambjent ndenje. • Ambjent gatimi. • Dhomë gjumi. • Tualet. •  Ballkon. Detaje të tjera : • Orientimi Jug. • Pallat i ri. • Pranë hipotekës. Zona ku ndodhet apartamenti është në zonë të preferuar për banim dhe të ofron mjaft facilitete.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!